Dzisiaj jest wtorek, 20 lutego 2018
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki
  Powielacze cyfrowe
  Skanery
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Faksy laserowe
  Faksy na papier zwykły
  Faksy termiczne
  Drukarki laserowe
  Kolorowe druk.laser.
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Kopiarki osobiste cyfr.
  Kopiarki kolorowe
  Faksy laserowe
  Faksy atramentowe
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki kolorowe
  Drukarki czarno-białe
Kasy fiskalne - Posnet

Aby ułatwić Ci wybór najodpowiedniejszego rozwiązania podzieliliśmy naszą ofertę mając na względzie najbardziej typowe zastosowania. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych informacji prosimy o kontakt. Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci niezbędnej pomocy. Odpowiadając na poniższe pytania weź pod uwagę nie tylko swoje obecne, ale i przyszłe potrzeby. Wybrane urządzenie fiskalne będzie Twoim narzędziem pracy przez klika lat.

Określ rodzaj kasy, jaka Cię interesuje


Prosta kasa jednostanowiskowa
(np. dla małego sklepu lub zakładu usługowego)

Typowe rozwiązania dla niewielkich punktów sprzedaży, w których pracuje tylko jedna kasa lub kilka, ale nie połączonych ze sobą urządzeń. Większość modeli współpracuje z urządzeniami typu skaner kodów kreskowych, waga, szuflada. Wielkość bazy towarowej do 1 000 lub 2 000 kodów PLU.


Kasa jednostanowiskowa dla średniego sklepu
(np. sklep mięsny, spożywczy, przemysłowy)

Kasy tej klasy posiadają duże bazy towarowe (od 5 000 do nawet 10 000 PLU). Współpracują z peryferiami - skaner, waga, komputer PC, inne. Istotną cechą tych kas jest przystosowanie do obsługi dużej ilości klientów, dzięki zastosowaniu wytrzymałych i szybkich mechanizmów drukujących oraz wzmocnionych klawiatur.


Rozwiązania mobilne

Urządzenia do pracy w terenie, np. na bazarze lub parkingu. Kasa do sprzedaży z samochodu, sprzedaży biletów. Rozwiązania z tego segmentu doskonale nadają się również do zakładów usługowych oraz stoisk o bardzo ograniczonej powierzchni.


Drukarki fiskalne

Jeżeli poszukujesz uzupełnienia do stanowisk kasowych opartych o komputer i specjalizowane oprogramowanie zapoznaj się z bogatą ofertą drukarek fiskalnych. Znajdziesz tu rozwiązania do wszelkiego rodzaju instalacji oraz drukarki mobilne.
Posnet
Elzab
Audyt
Epson RX600
Rex-Rotary DS516pf
Panasonic
Canon
Ricoh
Minolta
Rex Rotary
Ricoh FT5035
Aficio™ 220
Producenci:
 - Rex-Rotary
 - Ricoh
 - Canon
 - Panasonic
 - Minolta
© 2004-2018 Digital Systems created by MT