Dzisiaj jest niedziela, 21 stycznia 2018
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki
  Powielacze cyfrowe
  Skanery
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Faksy laserowe
  Faksy na papier zwykły
  Faksy termiczne
  Drukarki laserowe
  Kolorowe druk.laser.
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Kopiarki osobiste cyfr.
  Kopiarki kolorowe
  Faksy laserowe
  Faksy atramentowe
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki kolorowe
  Drukarki czarno-białe
Kasy fiskalne - ElzabElzab Eco - Cena: 1590 zł netto


Charakterystyka kasy

ELZAB Eco wykorzystuje najlepsze rozwiązania stosowane w urządzeniach fiskalnych marki ELZAB. Niewielkie rozmiary i bogata lista funkcji pozwalają wykorzystać ją jako kasę jednostanowiskową w małych sklepach, a także gdy wymagana jest funkcjonalność charakterystyczna dla kas systemowych pracujących w sieci kas zarządzanej przez komputer i program magazynowy - w różnej wielkości placówkach handlowych. Ciągłość zastosowanych rozwiązań z poprzednimi kasami ELZAB oznacza także bezproblemową współpracę z wykorzystywanym oprogramowaniem magazynowym dla tych użytkowników, którzy wymienią używane dotąd kasy na ELZAB Eco. Ważną zaletą jest możliwość ustawienia sposobu pracy kasy, do jakiego przyzwyczajony jest użytkownik.

Podstawowe funkcje
Kasa obsługuje wszystkie typowe operacje związane ze sprzedażą:
  • towar do sprzedaży można wybrać za pomocą numeru w bazie towarowej, nazwy, kodu kreskowego lub zaprogramowanego klawisza,
  • poszczególne pozycje paragonu można przeglądać, korygować lub usuwać przed jego zamknięciem,
  • dostępne jest udzielanie rabatów i narzutów (procentowych lub kwotowych) na poszczególne pozycje i na cały paragon, można określić maksymalny poziom rabatu i narzutu,
  • można sprzedawać za gotówkę lub za pomocą 3 definiowalnych form płatności,
  • można przyjmować płatności w 8 walutach,
  • dostępna jest sprzedaż wiązana, przydatna dla par towarów, które zawsze sprzedawane są razem,
  • kasa obsługuje sprzedaż i przyjmowanie opakowań zwrotnych.


Współpraca z urządzeniami dodatkowymi

Kasa współpracuje z komputerem, czytnikiem kodów kreskowych, szufladą, wagą, co znakomicie rozszerza możliwości zorganizowania stanowiska sprzedaży. Jest pierwszą kasą posiadającą interfejs do wagi, pozwalający na wyświetlanie danych o towarze (nazwa, cena) pobranych z kasy na wyświetlaczu wagi kalkulacyjnej ELZAB Prima K (nie jest wymagane prowadzenia bazy towarowej w wadze kalkulacyjnej).

Używając rozdzielacza, można podłączyć do kasy ELZAB Eco do czterech wag ELZAB Prima jednocześnie. Dostępna jest także funkcja doważania towarów. Kasę można również skonfigurować w sposób umożliwiający podłączenie wielu popularnych na rynku wag.

Praca w systemie kas zarządzanych przez komputer
Interfejs do komputera jest w pełni zgodny z wszystkimi dotychczasowymi modelami kas ELZAB. Podobnie transmisja danych między kasą a komputerem odbywa się w tle, bez przerywania pracy kasjera. ELZAB Eco oferuje zwiększoną szybkość wymiany danych oraz szerszy zakres danych możliwych do odczytania przez komputer. Do podłączenia większej liczby kas do komputera można wykorzystać produkowane przez ELZAB multipleksery i modemy kasowe.


Posnet
Elzab
Audyt
Epson RX600
Rex-Rotary DS516pf
Panasonic
Canon
Ricoh
Minolta
Rex Rotary
Ricoh FT5035
Aficio™ 220
Producenci:
 - Rex-Rotary
 - Ricoh
 - Canon
 - Panasonic
 - Minolta
© 2004-2018 Digital Systems created by MT