Dzisiaj jest niedziela, 18 marca 2018
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki
  Powielacze cyfrowe
  Skanery
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Faksy laserowe
  Faksy na papier zwykły
  Faksy termiczne
  Drukarki laserowe
  Kolorowe druk.laser.
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Kopiarki osobiste cyfr.
  Kopiarki kolorowe
  Faksy laserowe
  Faksy atramentowe
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki kolorowe
  Drukarki czarno-białe
Minolta DiALTA Di850

di850

Szybka i wydajna produkcja dokumentów

Di 850 to monochromatyczne urządzenie dla centrów reprograficznych i zakładów kopiarskich, które oferuje wyjątkową produktywność. Ze swoją miesięczną wydajnością, nowoczesnym tonerem polimeryzowanym, wysoką niezawodnością i zaawansowanymi funkcjami wykańczania dokumentów, ustanawia nowy standard na rynku druku na żądanie ("Print on Demand").
DiALTA Di 850 umożliwi dotrzymywanie terminów wykonania wielkich objętościowo prac. Prędkość kopiowania to 85 stron/min., a maksymalny miesięczny nakład wynosi 750 tys. stron. Dzięki tonerowi polimeryzowanemu tak wysokiej prędkości towarzyszy niezwykle wysoka jakość wykonywanych kopii.

Drukowanie sieciowe
Kontroler druku Pi8500 Pro umożliwia wykonywanie wydruków, wysyłanych z komputera, z pełną prędkością (85 wydr./min.). Dzięki karcie sieciowej urządzenie to może pracować w wielu środowiskach sieciowych i z wieloma protokołami. Umozliwi to wykonywanie wydruków wszystkim użytkownikom mającym dostęp do sieci.
Di 850 posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, łatwo przyswajalny, z funkcją pomocy ("Help").

Produktywne kopiowanie
Di 850 idealnie pasuje do wysokiego segmentu drukowania na żądanie. Silną stroną tego urządzenia jest również podajnik oryginałów o pojemności 100 arkuszy, który może podawać oryginały o maksymalnej gramaturze do 200 g/m2. Maksymalna pojemność systemu, rozbudowanego o kasetę wielkiej pojemności, wynosi 6150 arkuszy, maksymalna gramatura materiałów to 200 g/m2, a maksymalny format papieru to A3+.

Wykańczanie dokumentów
Dostępne funkcje wykańczania dokumentów obejmują cały przebieg procesu produkcji. Dla przykładu możliwe jest utworzenie z pojedynczych lub dwustronnych oryginałów kopii w kształcie broszury, dodanie okładki z grubego papieru, a nastepnie zszycie jej. Cały ten proces jest w pełni zautomatyzowany i bardzo prosty w obsłudze, niezależnie od tego, czy operujemy z poziomu kopiarki, czy komputera.

Skanowanie
Di 850 skanuje z szybkością 85 stron/min. z rozdzielczością 600 dpi., zarówno z szyby oryginałów, jak i automatycznego podajnika dokumentów. Dostępne tryby skanowania to wysyłanie zeskanowanych dokumentów jako załączników do e-mail'a lub skanowanie na serwer FTP. Ponadto możliwe jest skanowanie na twardy dysk kontrolera i skanowanie TWAIN.

[Powrót]
Posnet
Elzab
Audyt
Epson RX600
Rex-Rotary DS516pf
Panasonic
Canon
Ricoh
Minolta
Rex Rotary
Ricoh FT5035
Aficio™ 220
Producenci:
 - Rex-Rotary
 - Ricoh
 - Canon
 - Panasonic
 - Minolta
© 2004-2018 Digital Systems created by MT