Dzisiaj jest niedziela, 21 stycznia 2018
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki
  Powielacze cyfrowe
  Skanery
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Faksy laserowe
  Faksy na papier zwykły
  Faksy termiczne
  Drukarki laserowe
  Kolorowe druk.laser.
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Kopiarki osobiste cyfr.
  Kopiarki kolorowe
  Faksy laserowe
  Faksy atramentowe
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki kolorowe
  Drukarki czarno-białe
Minolta DiALTA Di7210

di7210

Produkcja dokumentów jest Twoim biznesem. I dobrze wiesz jak ważnym elementem jest czas. Okres, gdy urządzenie nie pracuje, jest czasem zmarnowanym, a zamiana urządzenia lub przesuniecie terminu nie jest takie proste. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia szybkiego, a przede wszystkim niezawodnego drukowania, kopiowania i skanowania dla Twojego biznesu. Dlatego zaprojektowaliśmy Di7210 w taki sposób, aby spełniała Twe potrzeby.

Jako zewnętrzny lub wewnętrzny dostawca usług drukowania musisz szybko dostarczać dokumenty, aby dotrzymywać napiętych terminów. Monochromatyczna stacja robocza Konica Minolta Di7210 nie tylko zapewnia prędkość 72 wydruków, kopii lub skanów na minutę, ale w konfiguracji tandemowej parametry te podwaja. Umożliwia także wykonywanie nakładów miesięcznych do 300 000 stron. Ale Di7210 nie tylko przygotowuje prace do wydruku i wykonuje je z wysoką prędkością. Posiada również wiele przydatnych funkcji wykańczania w trybie online. W rezultacie wykonane dokumenty są gotowe do odbioru przez klienta - przedziurkowane, zszyte, złożone lub nawet obłożone w kolorowe okładki - i nie wymaga to pracy ręcznej. Takie rozwiązanie oszczędza wiele czasu. Jaki jest sekret sukcesu w środowisku produkcyjnym? Jesteśmy przekonani, że jest nim szybki i niezawodny system, taki jak Di7210 - rozwiązanie dla produkcji.

Korzyści

+ dotrzymywanie terminów
+ wysoki miesięczny nakład
+ zaawansowane funkcje wykańczania

Dla środowiska produkcyjnego, gdzie czas jest niezwykle istotnym elementem, dużą zaletą jest łatwość przygotowywania prac do druku. Di7210 jest zaprojektowana tak, aby proces przygotowywania prac był tak sprawny, jak to tylko jest możliwe.

Korzysci

+ Sprawne przygotowywanie prac
+ Oszczędność czasu
+ Łatwa obsługa

Moc produkcji

Prędkość i jakość są kluczowymi elementami, decydującymi o sukcesie w środowisku druku produkcyjnego. Di7210 została zaprojektowana aby spełniać te wymogi - i spełnia je z niezwykłą niezawodnością.

Korzyści

+ Szybsza produkcja dokumentów
+ Lepsza jakość dokumentów
+ Usprawniony obieg dokumentów

Finezja w wykańczaniu

Finezyjne wykańczanie jest istotą środowisk produkcyjnych. Di7210 oferuje szeroki zakres opcji do wykańczania online - bez konieczności podejmowania jakichkolwiek czynności ręcznie.

Korzyści

+ wszechstronne wykańczanie
+ tworzenie broszur online
+ kolorowe okładki

[Powrót]
Posnet
Elzab
Audyt
Epson RX600
Rex-Rotary DS516pf
Panasonic
Canon
Ricoh
Minolta
Rex Rotary
Ricoh FT5035
Aficio™ 220
Producenci:
 - Rex-Rotary
 - Ricoh
 - Canon
 - Panasonic
 - Minolta
© 2004-2018 Digital Systems created by MT