Dzisiaj jest sobota, 16 grudnia 2017
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki
  Powielacze cyfrowe
  Skanery
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Faksy laserowe
  Faksy na papier zwykły
  Faksy termiczne
  Drukarki laserowe
  Kolorowe druk.laser.
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Kopiarki osobiste cyfr.
  Kopiarki kolorowe
  Faksy laserowe
  Faksy atramentowe
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki kolorowe
  Drukarki czarno-białe
Minolta DiALTA Di5510

Di5510

Prawie każdy pracownik biura posiada w swoim miejscu pracy drukarkę. Najczęściej stoi obok komputera, na biurku lub w innym, nieodległym miejscu w biurze. Nie trzeba daleko chodzić. Wszystko w zasięgu wzroku. Idealne rozwiązanie dla drukowania lub kopiowania. Ale czy na pewno?

Co się dzieje gdy ma zostać wydrukowane więcej niż 10 stron? Kto chce długo czekać na wydrukowanie pracy? Jak długa jest kolejka, gdy kilku pracowników chce wydrukować dokumenty w tym samym czasie? Co się dzieje gdy trzeba wykonać wiele zestawów dokumentów? Ponadto kto ma czas aby ręcznie zszyć lub przedziurkować dokumenty? Z pewnością byłoby lepiej gdyby wszystkie te czynności zostały wykonane automatycznie. Czy nie jest dobrym pomysłem, aby zaoszczędzić na miejscu i opłatach pocztowych dzięki wykonywaniu kopii i wydruków dwustronnych? A co w temacie poprawy jakości prezentacji dzięki wykonywaniu broszur z kolorowymi okładkami, które można włożyć prosto do koperty? Wszystkie te funkcje nie są dostępne dla konwencjonalnych drukarek nabiurkowych, ale Konica Minolta Di5510 wykona je z łatwością. Ta monochromatyczna stacja wykonuje 55 stron na minutę w najwyższej jakości oraz oferuje wiele funkcji wykańczania dokumentów. Brzmi interesująco? Ale czy nie jest to urządzenie niezwykle skomplikowane w obsłudze? Odpowiedź brzmi: nie! Przejrzysty panel sterowania oraz przyjazne dla użytkownika narzędzia do zarządzania pracami gwarantują łatwą pracę i pomoc w skanowaniu, drukowaniu i kopiowaniu z Di5510.

Korzyści

- łatwa obsługa
- proste zarządzanie pracam
- szybka praca
- funkcje zwiększające wydajność

Żaden pracownik nie chce poświęcać swego czasu na przygotowywaniu pracy do druku. To właśnie dlatego Di5510 została zaprojektowana tak, by czynności te były wykonywane łatwo i efektywnie.

Korzyści

+ efektywne przygotowywanie prac
+ oszczędność czasu
+ ograniczenie strat

Kluczowym pytaniem jest jak dobrze Di5510 radzi sobie z produkcją dokumentów. Odpowiedź brzmi: bardzo dobrze! 55 stron na minutę bardzo wyraźnych dokumentów w jakości, jaką mogą osiągnąć tylko nieliczne drukarki nabiurkowe. To prawie strona na sekundę - a przy tym dysponuje wieloma przydatnymi funkcjami.

Korzyści

+ szybsza produkcja dokumentów
+ lepsza jakość dokumentów
+ usprawniony obieg dokumentów

Na prostym, nabiurkowym urządzeniu można wykonywać tylko wydruki i ewentualnie kopie. Dzisiejsze biura wymagają jednak więcej. Di5510 wykańcza prace w sposób niezwykle staranny i wykonuje wszystko automatycznie. Cały nakład jest gotowy do dystrybucji

Korzyści

+ tworzenie broszur na bieżąco
+ sprawne zarządzanie dokumentami
+ wsparcie obiegu dokumentów
+ efektywniejsze wykorzystywanie zasobów

[Powrót]
Posnet
Elzab
Audyt
Epson RX600
Rex-Rotary DS516pf
Panasonic
Canon
Ricoh
Minolta
Rex Rotary
Ricoh FT5035
Aficio™ 220
Producenci:
 - Rex-Rotary
 - Ricoh
 - Canon
 - Panasonic
 - Minolta
© 2004-2017 Digital Systems created by MT