Dzisiaj jest niedziela, 21 stycznia 2018
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki
  Powielacze cyfrowe
  Skanery
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Faksy laserowe
  Faksy na papier zwykły
  Faksy termiczne
  Drukarki laserowe
  Kolorowe druk.laser.
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Kopiarki osobiste cyfr.
  Kopiarki kolorowe
  Faksy laserowe
  Faksy atramentowe
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki kolorowe
  Drukarki czarno-białe
Minolta DiALTA Di3510

di3510

wszechstronne rozwiązanie dla komunikacji biurowej

Konica Minolta postanowila spojrzeć w nowy sposób na prace w biurze, koncentrując sie tym razem nie na urządzeniach, ale na użytkowniku. Rezultatem tej nowej koncepcji jest nowa kopiarka DiALTA Di 3510/f, będąca monochromatycznym centrum komunikacyjnym, które odpowie wyzwaniom współczesnej pracy biurowej, a zwłaszcza w pełni zaspokoi potrzeby drukowania, kopiowania, skanowania oraz komunikowania sie za pomocą faksów.

Innowacyjny wygląd Di 3510/f jest zewnętrznym wyrazem funkcjonalności, jaka kryje się w urządzeniu, a która w maksymalny sposób ułatwia i usprawnia pracę w biurze. Dzięki modularnej budowie Di 3510/f może być rozbudowana stosownie do potrzeb użytkowników i specyfiki pracy w konkretnym miejscu.

Di 3510/f daje wiele możliwości wyboru, wśród których każdy znajdzie wariant najbardziej mu odpowiadający. Dla przykładu wersja z modulem faksu nie tylko pozwala na szybkie wysyłanie faksów, ale umożliwia także przesyłanie przychodzących dokumentów jako e-maili do wprowadzonych do pamięci maszyny odbiorców. Opcjonalny finiszer również można rozbudować na kilka sposobów. Jedna z wersji pozwala na przeznaczenie oddzielnych półek na wydruki, kopie i faksy.

Niezwykle użyteczną funkcją w pracy biurowej jest możliwość elektronicznej dystrybucji informacji. Di 3510/f posiada opcje twardego dysku zarówno dla kopiowania jak i drukowania, na którym można przechowywać zeskanowane dokumenty, a następnie przywoływać je do ponownego wydrukowania - jest to szczególnie przydatne, gdy często drukowane są formularze, wzory lub inne typowe dokumenty. Dokumenty na twardym dysku mogą być chronione hasłem przed nieautoryzowanym dostępem.

Większość kopiarko-drukarek cyfrowych posiada dwa, lub nawet trzy kontrolery: oddzielny dla kopiowania, drukowania i faksowania. Skutkiem tego jest wolniejsza praca urządzeń i wyższe koszty systemu. Di 3510/f posiada tylko jeden kontroler. Rozwiązanie to redukuje koszty, gdyż używany jest tylko jeden procesor, jeden twardy dysk oraz jeden rodzaj pamięci. Wszystkie te elementy są wykorzystywane podczas kopiowania, drukowania, skanowania i wysyłania / odbierania faksów.

Nowy, wbudowany finiszer niezwykle udanie łączy w sobie niewielkie rozmiary z wysoką funkcjonalnością. W odróżnieniu od klasycznego finiszera, który zwykle wymaga dużo wolnego miejsca, wbudowany finiszer niewiele wystaje poza obrys kopiarki. Mimo tego umożliwia sortowanie, zszywanie, a po rozbudowie nawet dziurkowanie i tworzenie folderów zszytych w środku.

Wszechstronność jest najważniejszym czynnikiem podczas pracy urządzenia kopiująco-drukującego. W Di 3510/f przejawia sie ona szczególnie w cechach wielokartkowego podajnika bocznego, który umożliwia kopiowanie i drukowanie na materiałach w formacie A6, kopertach, etykietach oraz papierze o gramaturze do 210 g/m2. Ponadto dysponuje on dużą pojemnością (150 arkuszy) oraz posiada funkcje automatycznego rozpoznawania formatu papieru.

Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich przydatną funkcją jest ruchomy panel sterowania, który umożliwia obsługę urządzenia w pozycji siedzącej. Ponadto rozwiązuje to problemy ze światłem słonecznym padającym na ekran.

[Powrót]
Posnet
Elzab
Audyt
Epson RX600
Rex-Rotary DS516pf
Panasonic
Canon
Ricoh
Minolta
Rex Rotary
Ricoh FT5035
Aficio™ 220
Producenci:
 - Rex-Rotary
 - Ricoh
 - Canon
 - Panasonic
 - Minolta
© 2004-2018 Digital Systems created by MT