Dzisiaj jest sobota, 16 grudnia 2017
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki
  Powielacze cyfrowe
  Skanery
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Faksy laserowe
  Faksy na papier zwykły
  Faksy termiczne
  Drukarki laserowe
  Kolorowe druk.laser.
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Kopiarki osobiste cyfr.
  Kopiarki kolorowe
  Faksy laserowe
  Faksy atramentowe
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki kolorowe
  Drukarki czarno-białe
Minolta DiALTA Di1610

di1610

Ekonomiczne urządzenie wielofunkcyjne

Di1610 to wielofunkcyjne urządzenie cyfrowe przeznaczone dla niewielkich biur i grup roboczych. Standardowo łączy w sobie funkcje kopiowania, drukowania i skanowania w kolorze.
D 1610 jest niezwykle przyjazna dla użytkownika. Przejrzysty panel sterowania powoduje, że bardzo szybko i łatwo można osiągnąć wymagany wygląd kopii. Standardowo urządzenie jest wyposażone w podajnik na 250 arkuszy papieru oraz podajnik ręczny na 10 arkuszy przeznaczony na materialy o większej gramaturze (do 163 g/m2). Pojemność można zwiększyć rozbudowując urządzenie o dodatkową kasetę na 500 arkuszy. Wykorzystanie technologii cyfrowej powoduje, że wykonywane kopie niezwykle wiernie odwzorowują oryginał. Kopiowanie może usprawnić również opcjonalny automatyczny podajnik dokumentów. Wysoka prędkość kopiowania jak na tę klasę urządzenia (do 16 str. / min.) czyni je bardzo wydajnym.
Di1610 to nie tylko kopiowanie, ale również możliwość drukowania. Wyposażona standardowo w kontroler druku GDI pozwala wykonywać wydruki z prędkością do 16 str. / min. Do komputera można ja podlączyć za pomocą złącza równoległego lub USB 1.1. Aby umożliwić elektroniczną dystrybucję dokumentów konieczne jest ich zeskanowanie. Dzięki Di1610 nie jest konieczny do tego skaner, gdyż urządzenie to posiada w standardzie możliwość skanowania, również w kolorze.
Bardzo istotną cechą Di1610 są niezwykle niskie koszty eksploatacji. Dzięki zastosowaniu rozwiązania z oddzielnym bębnem i tonerem koszt wykonania jednej strony jest znacznie niższy niz w stosowanych do tej pory rozwiązaniach opartych na zintegrowanych materiałach eksploatacyjnych.

[Powrót]
Posnet
Elzab
Audyt
Epson RX600
Rex-Rotary DS516pf
Panasonic
Canon
Ricoh
Minolta
Rex Rotary
Ricoh FT5035
Aficio™ 220
Producenci:
 - Rex-Rotary
 - Ricoh
 - Canon
 - Panasonic
 - Minolta
© 2004-2017 Digital Systems created by MT