Dzisiaj jest wtorek, 20 lutego 2018
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki
  Powielacze cyfrowe
  Skanery
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Faksy laserowe
  Faksy na papier zwykły
  Faksy termiczne
  Drukarki laserowe
  Kolorowe druk.laser.
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Kopiarki osobiste cyfr.
  Kopiarki kolorowe
  Faksy laserowe
  Faksy atramentowe
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki kolorowe
  Drukarki czarno-białe
 Canon CLC 1110

Profesjonaliści potrzebują najwyższej jakości kolorowych wydruków. Nowa generacja urządzeń serii CLC11xx spełnia te wymagania. CLC1110, w połączeniu z kontrolerem Color Pass, to doskonałej jakości drukarka dla specjalistów branży GA.

[więcej..]
 Canon CLC 1160

Nowa generacja systemów CLC 1160 oraz 1180 przełamuje wszystkie wzorce - oferując wspaniałą jakość obrazów, szybkość, wydajność, niezawodność oraz możliwość pracy w sieci

[więcej..]
 Canon CLC 1180

Kopiarka, a we współpracy z opcjonalnym kontrolerem - drukarka CLC1180, to wydajne narzędzie dla profesjonalistów w dziedzinie reklamy, grafiki artystycznej jak i specjalistów z branży poligraficznej. Jej cechy to znakomita jakość druku, wierne odwzorowanie kolorów i szybkość przetwarzania prac.

[więcej..]
 Canon CLC 2620

Urządzenie CLC2620 zaprojektowane do wydajnego drukowania i profesjonalnego wykańczania dokumentów, wyznacza wysokie standardy w dziedzinie kolorowej produkcji.

[więcej..]
 Canon CLC 3220

Urządzenie CLC3220 zaprojektowane do wydajnego drukowania i profesjonalnego wykańczania dokumentów, wyznacza wysokie standardy w dziedzinie kolorowej produkcji.

[więcej..]
 Canon iRC2620N

iRC2620N - uniwersalne urządzenie drukujące i kopiujące w kolorze, dla grup roboczych. Połączenie znakomitej jakości wydruku z rozbudowanymi funkcjami komunikacyjnymi do przesyłania plików kolorowych.

[więcej..]
 Canon iRC3220N

iRC3220N . uniwersalne urządzenie drukujące i kopiujące w kolorze, dla grup roboczych. Połączenie znakomitej jakości wydruku z rozbudowanymi funkcjami komunikacyjnymi do przesyłania plików kolorowych.

[więcej..]
 Canon CLC 4000

Canon CLC4000 jest niskonakładowym systemem drukarskim, nadającymi się idealnie dla każdego środowiska produkcji masowej, wymagającego szybkiej zmiany drukowanych materiałów oraz wysokiej jakości wydruków.

[więcej..]
 Canon CLC 5100

Wydajny system CLC5100 o znakomitych parametrach jakościowych i eksploatacyjnych jest przeznaczony dla rynku niskonakładowego druku kolorowego.

[więcej..]
Posnet
Elzab
Audyt
Epson RX600
Rex-Rotary DS516pf
Panasonic
Canon
Ricoh
Minolta
Rex Rotary
Ricoh FT5035
Aficio™ 220
Producenci:
 - Rex-Rotary
 - Ricoh
 - Canon
 - Panasonic
 - Minolta
© 2004-2018 Digital Systems created by MT