Dzisiaj jest wtorek, 20 lutego 2018
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki
  Powielacze cyfrowe
  Skanery
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Faksy laserowe
  Faksy na papier zwykły
  Faksy termiczne
  Drukarki laserowe
  Kolorowe druk.laser.
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Kopiarki osobiste cyfr.
  Kopiarki kolorowe
  Faksy laserowe
  Faksy atramentowe
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki kolorowe
  Drukarki czarno-białe
 Canon iR 105+

Canon iR 105+ to wysokonakładowe urządzenie nowej generacji, które zostało skonstruowane w celu maksymalnej wydajności i szybkości produkcji dokumentów z ogromnym naciskiem na zabezpieczenie ich poufności.

[więcej..]
 Canon iR 1600

Więcej... Korzystne rozwiązanie z uwagi na zwartość budowy, oszczędność kosztów kopiarki cyfrowej zapewniającej jednocześnie jakość i wydajność. Prosimy wybrać jedno z rozwiązań - poziom iR 1600 dla małych grup roboczych - lub mocniejszą iR 2000 do szybszych wydruków

[więcej..]
 Canon iR 1605

Nowoczesna kopiarka cyfrowa o zwartej i niezawodnej konstrukcji dedykowana dla małych grup roboczych. Kopiuje dokumenty z cyfrową jakością w tempie 16 str./min. i maksymalnym formacie A3. Ponieważ kopiarka iR1605 została zbudowana w oparciu o sprawdzone i uznane przez użytkowników w Polsce urządzenie wielofunkcyjne iR1600, jest ono bez wątpienia jednym z najbardziej niezawodnych urządzeń w swojej klasie, cenionym za prostotę obsługi i bogate możliwości cyfrowej edycji kopiowanego dokumentu.

[więcej..]
 Canon iR 1610

16 A4 ppm digital system - designed to copy, print, fax and share information through your network - all with cost effectiveness and versatile performance.

[więcej..]
 Canon iR 2000

Wielofunkcyjny system cyfrowy pozwalający na drukowanie i kopiowanie z prędkością do 20 stron A4 na minutę, który integruje w sobie wielokrotnie nagradzane rozwiązania do szerokiej gamy zastosowań. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową, łatwością eksploatacji, zwiększoną wydajnością, ekonomicznością użytkowania przy czym łączy w sobie funkcje najwyższej jakości drukowania i kopiowania.

[więcej..]
 Canon iR 2016

Nowoczesny wydajny system cyfrowy nowej generacji w zwartej i niezawodnej konstrukcji dla małych grup roboczych.

[więcej..]
 Canon iR 2016J

Standard: kopiowanie Brak opcji drukowania i faksowania

[więcej..]
 Canon iR 2210F

Kopiarka, Faks, Drukarka (opcja), Drukarka sieciowa (opcja), iFaks (opcja), Wysyłanie do email, do serwera ftp, do serwera baz danych (opcja)

[więcej..]
 Canon iR 2230

Nowe urządzenie iR 2230 zostało skonstruowane w oparciu o wprowadzone w styczniu urządzenie iR 2270 z zachowaniem jego wszystkich mocnych stron związanych z jakością wykonania i podstawową funkcjonalnością. Aby jednak skroić urządzenie dostosowane do potrzeb mniej wymagających użytkowników, Canon usunął z urządzeń funkcje nie wykorzystywane w mniejszych środowiskach biurowych.

[więcej..]
 Canon iR 2270

Wielofunkcyjne urządzenie iR-2270 to produkty biurowe Canon najnowszej generacji wyznaczające nowe standardy rynkowe w zakresie funkcjonalności oraz możliwości usieciowienia w nowoczesnych biurach całego świata. Szereg innowacji technologicznych oraz nowatorskich cech dających wymierne korzyści użytkownikom, sprawiają, że urządzenia iR-2270 można z powodzeniem nazwać najnowocześniejszymi urządzeniami na rynku, które jeszcze przez długo będą niedoścignionym wzorem dla konkurentów.

[więcej..]
 Canon iR 2570C/Ci

Urządzenia iR 2570C/Ci oraz iR 3170C/Ci firmy Canon są urządzeniami wielofunkcyjnymi, które umożliwiają użytkownikowi drukowanie...

[więcej..]
 Canon iR 2870

Wielofunkcyjne urządzenie iR-2870 to produkty biurowe Canon najnowszej generacji wyznaczające nowe standardy rynkowe w zakresie funkcjonalności oraz możliwości usieciowienia w nowoczesnych biurach całego świata

[więcej..]
 Canon iR 3100 C/CN

"Smart COLOUR iR 3100C (CN)" rewolucja w biurze
"Smart COLOUR" najnowsza koncepcja kolorowego druku w urządzeniach czarno-białych. Nowa, inteligentna, wielofunkcyjna drukarka czarno-biała, oferująca inteligentną opcję koloru. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które posiadają urządzenia kopiująco-drukujące czarno-białe oraz kilka drukarek atramentowych.

[więcej..]
 Canon iR 3170C/Ci

Urządzenia iR 2570C/Ci oraz iR 3170C/Ci firmy Canon są urządzeniami wielofunkcyjnymi, które umożliwiają użytkownikowi drukowanie, kopiowanie, skanowanie, wysyłanie wiadomości i faksów...

[więcej..]
 Canon iR 3530

Nowe urządzenie iR 3530 zostało skonstruowane w oparciu o wprowadzone w styczniu urządzenie iR 3570 z zachowaniem jego wszystkich mocnych stron związanych z jakością wykonania i podstawową funkcjonalnością. Aby jednak skroić urządzenie dostosowane do potrzeb mniej wymagających użytkowników, Canon usunął z urządzeń funkcje nie wykorzystywane w niektórych środowiskach biurowych. Dzięki modyfikacjom urządzenie potrafi nieco mniej, ale przy zachowaniu tej samej bardzo dobrej relacji funkcjonalności do ceny. Sprawia to, że urządzenie stanowi bardzo atrakcyjną ofertą dla szerokiego grona użytkowników w Polsce.

[więcej..]
 Canon iR 3570

Wielofunkcyjne urządzenie iR-3570 to produkty biurowe Canon najnowszej generacji wyznaczające nowe standardy rynkowe w zakresie funkcjonalności oraz możliwości usieciowienia w nowoczesnych biurach całego świata. Szereg innowacji technologicznych oraz nowatorskich cech dających wymierne korzyści użytkownikom, sprawiają, że urządzenia iR-3570 można z powodzeniem nazwać najnowocześniejszymi urządzeniami na rynku, które jeszcze przez długo będą niedoścignionym wzorem dla konkurentów.

[więcej..]
 Canon iR 4570

Wielofunkcyjne urządzenie iR-4570 to produkty biurowe Canon najnowszej generacji wyznaczające nowe standardy rynkowe w zakresie funkcjonalności oraz możliwości usieciowienia w nowoczesnych biurach całego świata. Szereg innowacji technologicznych oraz nowatorskich cech dających wymierne korzyści użytkownikom, sprawiają, że urządzenia iR-4570 można z powodzeniem nazwać najnowocześniejszymi urządzeniami na rynku, które jeszcze przez długo będą niedoścignionym wzorem dla konkurentów.

[więcej..]
 Canon iR 5020i

Take advantage now of business and workflow benefits with Canon's unique next generation Java based MEAP (Multi-Functional Embedded Application Platform) enabled networked iR5020i.

[więcej..]
 Canon iR 5570

Wielofunkcyjna drukarka z możliwością kopiowania i skanowania. Nowy system iR 5570 został zaprojektowany pod kątem jak najłatwiejszej obsługi, poprawy wydajności produkcji dokumentów oraz ochrony bezpieczeństwa i poufności produkowanych dokumentów.

[więcej..]
 Canon iR 5800C/CN

"Smart COLOUR" najnowsza koncepcja kolorowego druku w urządzeniach czarno-białych. Nowa, inteligentna, wielofunkcyjna drukarka czarno-biała, oferująca inteligentną opcję koloru. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które posiadają urządzenia

[więcej..]
 Canon iR 5000/6000

Wielofunkcyjna drukarka z możliwością kopiowania. Prędkość wydruku 50 str/min -iR 5000 i 60 str/min - iR 6000. Mimo znaczącego rozszerzenia cyfrowych funkcji drukowania i kopiowania nowy system iR 5000/6000 został zaprojektowany pod kątem jak najłatwiejszej obsługi

[więcej..]
 Canon iR 6020i

Take advantage now of business and workflow benefits with Canon's unique next generation Java based MEAP (Multi-Functional Embedded Application Platform) enabled networked iR5020i.

[więcej..]
 Canon iR 6570

Wielofunkcyjna drukarka z możliwością kopiowania i skanowania. Nowy system iR 6570 został zaprojektowany pod kątem jak najłatwiejszej obsługi, poprawy wydajności produkcji dokumentów oraz ochrony bezpieczeństwa i poufności produkowanych dokumentów.

[więcej..]
 Canon iR 6800C/CN

"Smart COLOUR" najnowsza koncepcja kolorowego druku w urządzeniach czarno-białych. Nowa, inteligentna, wielofunkcyjna drukarka czarno-biała, oferująca inteligentną opcję koloru.

[więcej..]
 Canon iR 8070

Canon iR 8070 to wysokonakładowe urządzenie nowej generacji, które zostało skonstruowane w celu maksymalnej wydajności i szybkości produkcji dokumentów z ogromnym naciskiem na zabezpieczenie ich poufności.

[więcej..]
 Canon iR 9070

Canon iR 9070 to wysokonakładowe urządzenie nowej generacji, które zostało skonstruowane w celu maksymalnej wydajności i szybkości produkcji dokumentów z ogromnym naciskiem na zabezpieczenie ich poufności.

[więcej..]
Posnet
Elzab
Audyt
Epson RX600
Rex-Rotary DS516pf
Panasonic
Canon
Ricoh
Minolta
Rex Rotary
Ricoh FT5035
Aficio™ 220
Producenci:
 - Rex-Rotary
 - Ricoh
 - Canon
 - Panasonic
 - Minolta
© 2004-2018 Digital Systems created by MT