Dzisiaj jest sobota, 16 grudnia 2017
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki
  Powielacze cyfrowe
  Skanery
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Faksy laserowe
  Faksy na papier zwykły
  Faksy termiczne
  Drukarki laserowe
  Kolorowe druk.laser.
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Kopiarki osobiste cyfr.
  Kopiarki kolorowe
  Faksy laserowe
  Faksy atramentowe
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki kolorowe
  Drukarki czarno-białe
Minolta PagePro 9100

PagePro 9100

PagePro 9100

Wysoka wydajność drukarki i wszechstronne zarządzanie wydrukami są dzisiaj koniecznością w środowisku biznesu. Drukarka PagePro 9100 spełnia powyższe warunki. Jest nie tylko szybka ale także spełnia wymogi profesjonalnego wydruku dla średnich i dużych firm, zajmujących się wydrukiem w szerszym tego słowa znaczeniu. Dużej mocy procesor stawia PP 9100 w gronie najszybszych drukarek w swojej klasie. Dane mówią same za siebie: do 35 stron/min, wysokiej klasy wydruk czarno-biały (1200 dpi), standardowo zainstalowana karta sieciowa, zaawansowane programy zarządzające drukarką w sieci z dowolnego komputera oraz dostępny przez każdą przeglądarkę internetową Crown View. Minolta oferuje także maksymalną ilość papieru: 2,200 arkuszy oraz szeroką gamę opcji.

Kontroler

W drukarce PagePro 9100 zastosowano zaawansowany kontroler przeznaczony do obsługi standardowych jak i rozbudowanych zadań , minimalizujący czas oczekiwania na gotowe dokumenty. Zastosowanie tych wydajnych rozwiązań umożliwiło podniesienie dostępnej rozdzielczości druku oraz zwiększenie prędkości drukowania przy jednoczesnym zmniejszeniu zapotrzebowania systemu na pamięć operacyjną RAM. Standardowo drukarka jest wyposażona w kartę sieciową 10/100BaseTx oraz dwa dodatkowe porty równoległy i USB. Zastosowane w niej rozwiązania przyspieszające przepływu danych poprzez sieć, uzyskując to dzięki bezpośredniemu przesyłaniu danych pomiędzy drukarką a komputerem użytkownika (z pominięciem serwera). Innymi z dostępnych funkcji są automatyczne przełączanie pomiędzy interfejsami, automatyczne rozpoznawanie języka opisu dokumentu, automatyczny dodruk zaciętej kartki oraz funkcja Collate. Ta ostatnia funkcja pozwala na wydrukowanie dokumentu w wielu kopiach bez konieczności wysyłanie wielokrotnie tego dokumentu do drukarki. Dane wysyłane są oraz przetwarzane tylko raz co w efekcie bardzo przyspiesz proces druku.

Oprogramowanie

Z oprogramowań zarządzających dostępny jest praktyczny Crown Admin (lub PageScope) obsługujący wszystkie drukarki wyposażone w kontroler Crown. Z możliwością tworzenia m.in grup drukarek i nadawania im jednocześnie wspólnych ustawień. Każda drukarka wyposażona jest w kartę sieciową będącą jednocześnie serwerem WWW. Po wpisaniu w standardowej przeglądarce adresu URL drukarki uzyskujemy dostęp do przyjaznych dla użytkownika stron konfiguracyjno-informujących

System druku

Czarno-biała drukarka laserowa formatu A3
Wydajność: do 35 stron na minutę
Rozdzielczość1200 x 1200 dpi
Procesor - 250 MHz
Maksymalnie 2200 arkuszy w podajnikach
Podajnik wielofunkcyjny
Karta sieciowa, port równoległy, USB 1.1
Emulacja: PostScript Level 3, PCL 6, PDF, HP-GL
Łatwa i szybka wymiana materiałów eksploatacyjnychKonfiguracja standardowa

Wydajność: do 35 stron na minutę
Rozdzielczość: 600 x 600 dpi
Rozdzielczość max.:1200 x 1200 dpi
Pamięć (RAM): 64 MB
Maks. pamięć (RAM): 512 MB
Karta sieciowa, port równoległ, USB 1.1
Emulacje PS 3, PCL 6, PDF, HP-GL. Line printer
Podajnik na 500 arkuszy (kaseta)
Podajnik wielofunkcyjny na 200 arkuszy

Opcjonalnie

Dupleks
Sorter 4-półkowy

[Powrót]
Posnet
Elzab
Audyt
Epson RX600
Rex-Rotary DS516pf
Panasonic
Canon
Ricoh
Minolta
Rex Rotary
Ricoh FT5035
Aficio™ 220
Producenci:
 - Rex-Rotary
 - Ricoh
 - Canon
 - Panasonic
 - Minolta
© 2004-2017 Digital Systems created by MT