Dzisiaj jest niedziela, 17 grudnia 2017
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki
  Powielacze cyfrowe
  Skanery
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Faksy laserowe
  Faksy na papier zwykły
  Faksy termiczne
  Drukarki laserowe
  Kolorowe druk.laser.
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Kopiarki osobiste cyfr.
  Kopiarki kolorowe
  Faksy laserowe
  Faksy atramentowe
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki kolorowe
  Drukarki czarno-białe
Minolta Minoltafax 3800

3800

Wysokowydajny i łatwy w obsłudze - Minoltafax 3800 - zaprojęktowany na miarę potrzeb współczesnych biur. Podłączony do komputera staje się w pełni urządzeniem wielofunkcyjnym z możliwością drukowania i skanowania.

Wysoka prędkość skanowania i transmisji
Modem Minoltafax 3800 charakteryzuje się prędkością transmisji na poziomie 33.6 kbps umożliwiając przesyłanie strony dokumentu w mniej niz. 3 sekundy.

Zarządzanie papierem
MF 3800 wyposazono standardowo w podajnik papieru na 250 arkuszy oraz automatyczny podajnik na 50 oryginałów. Dzięki temu spełnia wszystkie wymagania dużych, współczesnym biur. Dodatkowo można zainstalować opcjonalną kasetę na 500 arkuszy.

Funkcja podwójnego dostępu oszczędza cenny czas użytkownika.
Urządzenie MinoltaFax 3800 może równocześnie wykonywać różnorodne operacje. Jedną z tych operacji może odbywać się na pierwszym planie, podczas, gdy inne przebiegają w tle. Na przykład można skanować , kopiować lub drukować dokumenty do pamięci w celu późniejszej transmisji i jednocześnie odbierać faks.

Pamięć operacyjna
Standardowo zainstalowana pamięć 6 MB umożliwia zapamiętanie do 576 stron* dokumentów. Może być rozbudowana maksymalnie do 14 MB (1 280 stron*).
*Strony A4 w trybie standardowym.

Bezpośrednie klawisze wyboru oraz klawisze wybierania skróconego.
W celu skrócenia czasu wysyłania oraz ułatwienia używania faksu wprowadzono 64 klawiszy bezpośredniego wyboru numeru odbiorcy oraz skrócony wybór dla 100 innych numerów.

Szybkie skanowanie
Funkcja ta oszczędza twój czas. Pozwala ona na skanowanie dokumentu do pamięci operacyjnej MinoltaFax 3800e a dopiero potem wysyłanie go. Dzięki temu użytkownik nie musi czekać na rozpoczęcie transmisji dokumentu ale może odejść od faksu zaraz po zeskanowaniu dokumentu.

Przyjazna użytkownikom
Przejrzysty uklad klawiszy funkcyjnych i czytelny 2-wierszowy wyświetlacz LCD na 20 znaków.

Wygoda użytkowania
Wszystkie operacje związane z obsługą faksu można wykonac stojąc od frontu faksu. Zarówno wysyłanie, odbieranie faksów, uzupelnienie papieru w podajniku a także wymiana materiałów eksploatacyjnych.

Materiały eksploatacyjne
Wymiana kasety z tonerem i bebnem jest bardzo prosta i nie wymaga interwencji serwisu. Toner jest oddzielnym komponentem od bebna - wplywa to znacznie na obniżenie kosztów eksploatacji.

Super Fine Micro - System toneru
Super Fine Micro Toning jest unikalną technologią opracowaną przez Minolte, która dzięki użyciu kontaktowego rękawa do rozprowadzania tonera pozwala na uzyskanie bardziej nasyconego i równomiernego wydruku w porównaniu do zwyklych, jednokomponentowych procesów. Technologia rękawa kontaktowego przypomina profesjonalną technologie offset oferującą ekstremalnie wysoką jakośc wydruku. Również dzięki niej, kaseta tonera jest latwa do wymiany i nie brudzi rąk.

64 poziomów póltonów
Dzięki 64 poziomów szarości możliwa jest perfekcyjne odwzorowanie grafiki, ilustracji i fotografii.

Za dużo urządzeń w Twoim biurze ?
MinoltaFax 3800 może zastąpic sieciową drukarko-kopiarke i charakteryzuje się wysoką jakością kopii - 300x300 dpi w standardzie i 600 x 600 dpi w opcji. Zakup i inwestycja w nasze urządzenie zmniejszy twoje koszty zwiększając wolną przestrzeń w nowoczesnym biurze. Dodatkowo MF 3800 oferuje funkcję biurowego skanera płaskiego.

Internet Faks
Urządzenie MinoltaFax 3800 T.37 Internet Faks może byc używane do skanowania i drukowania dokumentów i pracy z adresami E-mail. ModulT.37 Internet Faks może przesyla dokumenty w postaci plików TIFF jako za łączników do E-maili. Pliki TIFF można otwierać w większości aplikacji do przegłądania obrazów, np. Image Viewer dla Windows.
Adresy e-mail można zaprogramować w numerach szybkiego i jedno-przyciskowego wybierania; można również zaprogramować grupę bedącą połączeniem numerów telefaksów oraz adresów e-mail; można również wyslac e-mail, którego adresat nie jest zaprogramowany w urządzeniu.

[Powrót]
Posnet
Elzab
Audyt
Epson RX600
Rex-Rotary DS516pf
Panasonic
Canon
Ricoh
Minolta
Rex Rotary
Ricoh FT5035
Aficio™ 220
Producenci:
 - Rex-Rotary
 - Ricoh
 - Canon
 - Panasonic
 - Minolta
© 2004-2017 Digital Systems created by MT