Dzisiaj jest niedziela, 21 stycznia 2018
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki
  Powielacze cyfrowe
  Skanery
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Faksy laserowe
  Faksy na papier zwykły
  Faksy termiczne
  Drukarki laserowe
  Kolorowe druk.laser.
  Kopiarki cyfrowe
  Kopiarki analogowe
  Kopiarki osobiste cyfr.
  Kopiarki kolorowe
  Faksy laserowe
  Faksy atramentowe
  Kopiarki cyfrowe
  Faksy
  Drukarki kolorowe
  Drukarki czarno-białe
Minolta Minoltafax 2800

2800

Wysokowydajny i łatwy w obsłudze - Minoltafax 2800 - zaprojektowany na miarę potrzeb współczesnych biur. Podlączony do komputera staje się w pełni urządzeniem wielofunkcyjnym z możliwością drukowania i skanowania.

Wysoka prędkość skanowania i transmisji
Modem Minoltafax 2800 charakteryzuje się predkością transmisji na poziomie 33.6 kbps umożliwiając przesyłanie strony dokumentu w mniej niz. 3 sekundy

Zarządzanie papierem
MF 2800 wyposażono standardowo w podajnik papieru na 250 arkuszy oraz automatyczny podajnik na 50 oryginałów. Dzieki temu spelnia wszystkie wymagania duzych, wspólczesnym biur. Dodatkowo można zainstalować opcjonalną kasete na 500 arkuszy.

Funkcja podwójnego dostepu oszczędza cenny czas użytkownika.
Urządzenie MinoltaFax 2800 może równocześnie wykonywać róznorodne operacje. Jedna z tych operacji może odbywać się na pierwszym planie, podczas, gdy inne przebiegają w tle. Na przykład można skanować , kopiować lub drukować dokumenty do pamięci w celu późniejszej transmisji i jednocześnie odbierać faks

Pamięć operacyjna
Standardowo zainstalowana pamięć 2 MB umożliwia zapamiętanie do 192 stron* dokumentów. może byc rozbudowana maksymalnie do 10 MB (960 stron*).
*Strony A4 w trybie standardowym

Bezpośrednie klawisze wyboru oraz klawisze wybierania skróconego.
W celu skrócenia czasu wysyłania oraz ulatwienia używania faksu wprowadzono 32 klawiszy bezpośredniego wyboru numeru odbiorcy oraz skrócony wybór dla 100 innych numerów.

Szybkie skanowanie
Funkcja ta oszczedza twój czas. Pozwala ona na skanowanie dokumentu do pamięci operacyjnej MinoltaFax 2800e a dopiero potem wysyłanie go. Dzieki temu uzytkownik nie musi czekać na rozpoczecie transmisji dokumentu ale może odejść od faksu zaraz po zeskanowaniu dokumentu.

Przyjazna użytkownikom
Przejrzysty układ klawiszy funkcyjnych i czytelny 2-wierszowy wyświetlacz LCD na 20 znaków.

Wygoda użytkowania
Wszystkie operacje związane z obsługą faksu można wykonać stojąc od frontu faksu. Zarówno wysyłanie, odbieranie faksów, uzupelnienie papieru w podajniku a takze wymiana materiałów eksploatacyjnych.

Materiały eksploatacyjne
Wymiana kasety z tonerem i bębnem jest bardzo prosta i nie wymaga interwencji serwisu. Toner jest oddzielnym komponentem od bębna - wplywa to znacznie na obniżenie kosztów eksploatacji.

Super Fine Micro - System toneru

Super Fine Micro Toning jest unikalną technologią opracowaną przez Minoltę, która dzięki użyciu kontaktowego rękawa do rozprowadzania tonera pozwala na uzyskanie bardziej nasyconego i równomiernego wydruku w porównaniu do zwyklych, jednokomponentowych procesów. Technologia rękawa kontaktowego przypomina profesjonalną technologię offset oferującą ekstremalnie wysoką jakość wydruku. Równiez dzięki niej, kaseta tonera jest łatwa do wymiany i nie brudzi rąk.

64 poziomów póltonów
Dzieki 64 poziomów szarości możliwa jest perfekcyjne odwzorowanie grafiki, ilustracji i fotografii

Za dużo urządzeń w Twoim biurze ?
MinoltaFax 2800 może zastąpić sieciową drukarko-kopiarkę i charakteryzuje się wysoką jakością kopii - 300x300 dpi w standardzie i 600 x 600 dpi w opcji. Zakup i inwestycja w nasze urządzenie zmniejszy twoje koszty zwiekszając wolną przestrzeń w nowoczesnym biurze. Dodatkowo MF 2800 oferuje funkcje biurowego skanera płaskiego.

Internet Faks (opcja)
Urządzenie MinoltaFax 2800 T.37 Internet Faks może byc używane do skanowania i drukowania dokumentów i pracy z adresami E-mail. ModulT.37 Internet Faks może przesyłać dokumenty w postaci plików TIFF jako załączników do E-maili. Pliki TIFF można otwierać w większości aplikacji do przeglądania obrazów, np. Image Viewer dla Windows.
Adresy e-mail można zaprogramować w numerach szybkiego i jedno-przyciskowego wybierania; można równiez zaprogramować grupę będącą połączeniem numerów telefaksów oraz adresów e-mail; można równiez wysłać e-mail, którego adresat nie jest zaprogramowany w urządzeniu

[Powrót]
Posnet
Elzab
Audyt
Epson RX600
Rex-Rotary DS516pf
Panasonic
Canon
Ricoh
Minolta
Rex Rotary
Ricoh FT5035
Aficio™ 220
Producenci:
 - Rex-Rotary
 - Ricoh
 - Canon
 - Panasonic
 - Minolta
© 2004-2018 Digital Systems created by MT